FC Trias speelt gelijk tegen Lemelerveld

Op een ijzig koud en mistig Huitinkveld begon FC Trias aan de 1e wedstrijd in 2025. Lemelerveld was de tegenstander. Na 90 min stond er een ietwat teleurstellend gelijkspel op het scorebord 1-1

FC Trias begon uitstekend aan de wedstrijd. Was duidelijk de betere maar kon dit nog niet uitdrukken in doelpunten. Nadat de storm van FC Trias was gaan liggen was het Lemelerveld dat zich ook met de wedstrijd begon te bemoeien. Echter tot kansen kwamen de bezoekers ook niet. FC Trias had het af en toe lastig maar dit kwam meer door dat men niet de energie meer leverde waarmee men de wedstrijd wel begonnen was. Lemelerveld won ook meer duels en zo werd het een eerste helft die niet om naar huis te schrijven was. Derhalve een 0-0 met rust.

Na rust was FC Trias energieker. Zette Lemelerveld vast en begon ook weer uitstekend aan de 2e helft. En de eerste grote kans was ook direct klaar. Een voorzet van rechts werd totaal verkeerd verwekt door een verdediger van de bezoekers. Niels stond op de juiste plek en scoorde beheerst de 1-0. Dit moest meer vertrouwen geven aan de thuisclub.
Maar nog geen 8 minuten later kregen de bezoekers een penalty. Geklungel achterin leidde tot de strafschop. Gelukkig belande de bal op de paal. Maar dit moest een waarschuwing zijn voor FC Trias. Lemelerveld nam risico’s achterin maar daar kon FC Trias niet van profiteren. En dat koste FC Trias vanmiddag de 3 punten. In minuut 88 kreeg Lemelerveld een vrij trap op 25 meter van de goal. Waar het fout ging moet van de week nog even besproken worden maar zo’n vrije bal mag er in principe nooit in. Toch gebeurde dit wel en was de eindstand 1-1.
Een uitslag die wel terecht, maar niet nodig was.

Volgende week uit naar Deurningen tegen de trotse koploper DSVD.

De pupillen van deze week waren Benjamin Oonk en Fedde Zwiers van de JO9-1 die scoorden met wedstrijdballen beschikbaar door Alice en Dinant Eggink, Greven Natuursteen BV en Peter te Dorsthorst Tuinaanleg en Onderhoud.

Scroll naar boven